Jardiniere fajans Holland Delft 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINIERE, fajans, Holland, Delft, 1882, floraldekor, märkt, höjd ca 15 cm, 18x35 cm

Åldersrelaterat bruksslitage, spricka

852362

2020-12-11