Byrå Louis XVI-stil

Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, med barskåpsdel, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, fanérad i flertalet träslag, profilerad stenskiva, förgyllda beslag, dekor av intarsia, delvis inredd med speglar, höjd ca 76, 125x47 cm

Blekt, smärre ytskador

852377

2020-12-11