Ljuskronor 1 par

Ljuskronor 1 par
Ljuskronor 1 par
Ljuskronor 1 par
Ljuskronor 1 par

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKKRONOR, 2 st, 1900-talets första hälft, Oscariansk stil, glaskupor med skärslipad dekor, behängda med olikslipade prismor, höjd exlusive upphängning ca 30, diameter 25 cm

Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

852386

2020-12-18