Ljuskronor 1 par
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKKRONOR, 2 st, 1900-talets första hälft, Oscariansk stil, glaskupor med skärslipad dekor, behängda med olikslipade prismor, höjd exlusive upphängning ca 30, diameter 25 cm
Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
852386
2020-12-18