Skåp 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, tvådelat, ek, metallbeslag, underdel med skrivklaff med bakomliggande inredning, dörrpar med hyllplan samt två lådor, överdel med dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 210, 125x50 cm, Nyckel finns
Slitage, sprickor, invändigt med senare bemålning, senare beslag, kantskador
852388
2020-12-14