Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, tvådelat, ek, metallbeslag, underdel med skrivklaff med bakomliggande inredning, dörrpar med hyllplan samt två lådor, överdel med dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 210, 125x50 cm, Nyckel finns

Slitage, sprickor, invändigt med senare bemålning, senare beslag, kantskador

852388

2020-12-14