Jaktväska 1800-tal

Jaktväska 1800-tal
Jaktväska 1800-tal
Jaktväska 1800-tal
Jaktväska 1800-tal
Jaktväska 1800-tal
Jaktväska 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAKTVÄSKA, ca 1890-tal, läder, väsklock av renhud, invändigt klädd med randad bomullstextil, dekor i form av hjärtan och halvmånar, ca 50x40 cm

Ålders- och bruksslitage

852391

2020-12-11