YNGVE EKSTRÖM - Lamino ett par fåtöljer
Klubbat för:
6 600 SEK
6 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtöljer, ett par, för Swedese, 1990-tal, formgivningsår 1956, stomme i björk, klädsel i blå textil, brännmärkt Swedese Yngve Ekström, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, enstaka fläckar, märken
852396
2020-12-14