YNGVE EKSTRÖM - Lamino ett par fåtöljer
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtöljer, ett par, för Swedese, 1990-tal, formgivningsår 1956, stomme i björk, klädsel i blå textil, brännmärkt Swedese Yngve Ekström, sitthöjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, enstaka fläckar, märken
852405
Päivämäärä:
2020-12-18