Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
NILS ERIK MATTSSON (född 1952), 3 st, färglitografier, signerade och numrerade, motiv med exteriörer, oramade, 32x46 cm.
Något slitage.
852430
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här