Nils Erik Mattsson färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS ERIK MATTSSON (född 1952), 3 st, färglitografier, signerade och numrerade, motiv med exteriörer, oramade, 32x46 cm.

Något slitage.

852430

2020-12-18