Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
250 EUR
BÄGARE, 2 st, silver, delvis förgyllda, höjd 7,5 cm, vikt totalt ca 80 g, Sverige 1800-talets första hälft,
Gravyr, åldersrelaterat slitage.
852433
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här