Ett par silverbägare

Ett par silverbägare
Ett par silverbägare
Ett par silverbägare
Ett par silverbägare
Ett par silverbägare
Ett par silverbägare

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

250 EUR

BÄGARE, 2 st, silver, delvis förgyllda, höjd 7,5 cm, vikt totalt ca 80 g, Sverige 1800-talets första hälft,

Gravyr, åldersrelaterat slitage.

852433

2020-12-13