Carl Milles relief i brons

Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons
Carl Milles relief i brons

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL MILLES (1875-1955) efter, relief, i godset signerad C Milles, motiv från sockeln på statyn Solosångaren, patinerad brons, ca 39 x 26 cm

Bruksslitage, repor, lätt intryckt underkant

852453

2020-12-15