Carl Milles relief i brons
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MILLES (1875-1955) efter, relief, i godset signerad C Milles, motiv från sockeln på statyn Solosångaren, patinerad brons, ca 39 x 26 cm
Bruksslitage, repor, lätt intryckt underkant
852453
2020-12-15