Ulf Sjöstedt
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULF SJÖSTEDT(1935-2009), 4 st, grafiska blad, signerade och daterade 2007, "Pacific Ocean in dusk Australia I, II, III, IV, V", oramade, bladstorlek 39x49 cm, motiv nr I och II på samma blad.
Något ytslitage.
852458
2020-12-18