Ulf Sjöstedt

Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt
Ulf Sjöstedt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF SJÖSTEDT(1935-2009), 4 st, grafiska blad, signerade och daterade 2007, "Pacific Ocean in dusk Australia I, II, III, IV, V", oramade, bladstorlek 39x49 cm, motiv nr I och II på samma blad.

Något ytslitage.

852458

2020-12-18