Pagos golvarmaturer

Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer
Pagos golvarmaturer

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAGOS, golvarmaturer, 1 par, teak och mässing, 1940/50-tal, två ljuspunkter vardera, höjd inkl. skärm ca 151 cm

Smärre slitage

852472

2020-12-12