Ulrica Hydman Vallien litografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (3), Figurkompositioner, signerade Ulrica HV, P.T (provtryck), färglitografier, bladmått ca 60,5x44 resp 65x50 cm, i mapp

852476

2020-12-12