Jan Rawicz oljemålning

Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAN RAWICZ (1900-tal): Vintermotiv stadsbild, signerad J Rawicz, olja på duk, 35x25 cm

Duken något slapp

852479

2020-12-16