Bertil Fridhagen bokhylla
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhylla, Bodafors, 1950/60-tal, fanérad i teak, överdel med hyllplan, underdel med skjutdörrar, brännmärkt Bodafors, B. Fridhagen 1959, höjd ca 174, 80x40 cm
Bruksslitage
852483
2020-12-14