Vägghyllor

Vägghyllor
Vägghyllor
Vägghyllor
Vägghyllor
Vägghyllor
Vägghyllor
Vägghyllor
Vägghyllor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGHYLLOR (2) 1 par, 1900-talets mitt, lövträ med bemålning i form av fabeldjur och bladrankor, höjd ca 40 samt 55x25 cm

Några fogöppningar, bruks och åldersrelaterat slitage

852491

2020-12-14