lampbord

lampbord
lampbord
lampbord
lampbord
lampbord
lampbord
lampbord
lampbord

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanerade med intarsiadekor, beslag i patinerad metall, höjd 57, 58x38 cm

852492

2020-12-12