Klubbat för:
14 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TABURETTER, 1 par, 1700-talets slut, gustavianska, bemålade, höjd 40, 53x47 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar
852494
2020-12-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner