Taburetter gustavianska

Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska

Klubbat för:

14 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

TABURETTER, 1 par, 1700-talets slut, gustavianska, bemålade, höjd 40, 53x47 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och lagningar

852494

2020-12-12