Lage Lindell färglitografi

Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980), färglitografi, figurkomposition, numrerad 127/250, signerad Lage Lindell, bildstorlek ca 50x70 cm

852499

2020-12-12