Michel-Francois Dandré-Bardon hans efterföljare

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MICHEL-FRANCOIS DANDRÉ-BARTON, hans efterföljare, fransk skola, omkring 1730, Isak välsignar Jacob, olja på duk, 61 x 77 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Färgbortfall, krackelyrer

852509

2021-02-28