Kenzo sjalar

Kenzo sjalar
Kenzo sjalar
Kenzo sjalar
Kenzo sjalar
Kenzo sjalar
Kenzo sjalar
Kenzo sjalar
Kenzo sjalar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENZO, sjalar, 2 st., 1980-tal, längd ca 175 cm

Smärre slitage

852511

2020-12-12