Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS ASPLUND (1874-1958): Moses i vassen (förlaga till skolplansch), gouache, signerad, ca 64x80 cm
Smärre kantnagg
852528
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här