Nils Asplund

Nils Asplund
Nils Asplund
Nils Asplund
Nils Asplund
Nils Asplund
Nils Asplund

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS ASPLUND (1874-1958): Moses i vassen (förlaga till skolplansch), gouache, signerad, ca 64x80 cm

Smärre kantnagg

852528

2020-12-12