Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, svärtade ben, Treman, 1950-tal, höjd 54, längd 124x57 cm

Bruksspår, åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken

852536

2020-12-15