Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, tre sektioner, skåpsdel med skjutdörrar, invändig med hyllplan, höjd ca 200, 240x44-22 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, nedmonterad
852549
2020-12-17