Sergej Podrez, oljemålning

Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning
Sergej Podrez, oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

SERGEJ PODREZ (Ryssland, född 1954): Figurkomposition, signerad Podrez 1989, a tergo betitlad, 800x100 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

852588

2020-12-18