Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
SERGEJ PODREZ (Ryssland, född 1954): Figurkomposition, signerad Podrez 1989, a tergo betitlad, 800x100 cm
Proveniens: Limhamns Konstgalleri
852588
2020-12-18