Gert Marcus, oljemålning

Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Serre de la Madone, sign Gert Marcus och daterad på baksidan -50, 92x73 cm.

PROVENIENS: Familjen Marcus

852599

2020-12-19