Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): "Solfall", signerad N Khvostjonkova, Sintez 1990, a tergo betitlad, 81x100 cm, oramad
Proveniens: Limhamns Konstgalleri
852611
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här