Natalia Khvostjonkova, oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): "Solfall", signerad N Khvostjonkova, Sintez 1990, a tergo betitlad, 81x100 cm, oramad

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

852611

2020-12-20