Evert Lundquist etsning

Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Figurscen, signerad Evert Lundqvist, 4/50, etsning, ca 10x8 cm

852626

2020-12-12