Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIMON GATE, pokal, "Sex gracer", glas, Orrefors 1920-tal, hexagonal form, graverad dekor av kvinnor med slöja, signerad "S.Gate 160 Orrefors", höjd ca 24 cm
Undertill med mindre nagg
852632
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här