Simon Gate pokal

Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIMON GATE, pokal, "Sex gracer", glas, Orrefors 1920-tal, hexagonal form, graverad dekor av kvinnor med slöja, signerad "S.Gate 160 Orrefors", höjd ca 24 cm

Undertill med mindre nagg

852632

2020-12-18