Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, urna / golvvas, Upsala Ekeby, lergods, undertill märkt Ekeby V.L. höjd ca 51 cm
Bruksslitage, nagg
852646
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här