Väggpendyl 1800-tal
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-tal, urtalva märkt Jos Penlington Liverpool, fodral i mahogny, skuren dekor, bredd 42, höjd ca 60 cm
Smärre fanérskador undertill, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
852653
2020-12-14