Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Fasaner, signerad och daterad Harald Wiberg 1979, akvarell, bildyta ca 25x19,5 cm

852661

2020-12-12