Elidus golvlampor

Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor
Elidus golvlampor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIDUS, vägglampa, 1960-tal, mässing med två ledbara skärmar, höjd 32 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksspår och åldersrelaterat slitage

852664

2020-12-15