Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, i form av Pelikan, 1980-tal, plast, höjd ca 35 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, mindre sprickor, ett öga saknas, gulnad
852668
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här