Bordslampa pelikan

Bordslampa pelikan
Bordslampa pelikan
Bordslampa pelikan
Bordslampa pelikan
Bordslampa pelikan
Bordslampa pelikan
Bordslampa pelikan
Bordslampa pelikan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, i form av Pelikan, 1980-tal, plast, höjd ca 35 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, mindre sprickor, ett öga saknas, gulnad

852668

2020-12-15