Tapio Soukka

Tapio Soukka
Tapio Soukka
Tapio Soukka
Tapio Soukka
Tapio Soukka
Tapio Soukka

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAPIO SOUKKA (1921-2004 Finland): "Hämärän mystiikka" / "skymningens mystik", olja på duk, signerad och daterad -79, titel a tergo, bildmåt ca 96x68 cm

Åldersrelaterat slitage

852671

2020-12-18