Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAPIO SOUKKA (1921-2004 Finland): "Hämärän mystiikka" / "skymningens mystik", olja på duk, signerad och daterad -79, titel a tergo, bildmåt ca 96x68 cm
Åldersrelaterat slitage
852671
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här