Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Saxofon, färglitografi, signerad Peter Dahl, numrerad EA 12/40,
Ej examinerad ur ram
852672
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här