Bergboms golvlampa

Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOMS, golvlampa, 1900-talets mitt, mässing samt svartlackerad plåt, höjd ca 124 cm

Bruksslitage

852679

2020-12-13