Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

EVA BAGGE (1871-1964): Interiör för musicerande, olja på duk, signerad och daterad -63, ca 41x33 cm

Kuntoraportti

852682

Päivämäärä:

2020-12-14