Eva Bagge oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
EVA BAGGE (1871-1964): Interiör för musicerande, olja på duk, signerad och daterad -63, ca 41x33 cm
Kuntoraportti
852682
Päivämäärä:
2020-12-14