Stig Sasen (Andersen), 3 st

Stig Sasen (Andersen), 3 st
Stig Sasen (Andersen), 3 st
Stig Sasen (Andersen), 3 st
Stig Sasen (Andersen), 3 st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG SASEN (ANDERSEN): 3 st, Konserthuset, Kungsgatan samt stadshuset, signerade Stig Sasen -55, akvarell och tusch, ca 23x31 cm

Gulnade, något vågigt papper

852693

2020-12-18