Design Paula Bartron

Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAULA BARTRON (född 1946), skål, underfång, signerad och daterad Paula Bartron 1999, höjd ca 9,5 cm

852694

2020-12-13