Sven Holm oljemålning

Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HOLM (född 1934): "Trio, väntan", signerad Sven Holm, bär årtal a tergo 1975, olja på duk, ca 96x100 cm

852698

2020-12-13