Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖSTA KRILAND (1917-1989): (3) tuschteckningar,
signerade Kri, 2 daterade 48, ca 23x30, 23x20 samt 16,5x28 cm
Något gulnad, fläckar, veck
852704
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här