Gösta Kriland 3 teckningar

Gösta Kriland 3 teckningar
Gösta Kriland 3 teckningar
Gösta Kriland 3 teckningar
Gösta Kriland 3 teckningar

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GÖSTA KRILAND (1917-1989): (3) tuschteckningar,
signerade Kri, 2 daterade 48, ca 23x30, 23x20 samt 16,5x28 cm

Något gulnad, fläckar, veck

852704

2020-12-18