Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition efter Albrecht Dürers självporträtt,, signerad samt numrerad 107/125, carborundumetsning, ca 89x63 cm
Zustandsbeschreibung
Ej ramad, nagg och mindre revor i kanterna
852720
2020-12-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner