Jose Ortega carborundumetsning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition efter Albrecht Dürers självporträtt,, signerad samt numrerad 107/125, carborundumetsning, ca 89x63 cm

Zustandsbeschreibung

Ej ramad, nagg och mindre revor i kanterna

852720

2020-12-18