Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
VÅG OCH VIKTER, 1900-tal, mässing, träschatull med vikter och pincett, vågens höjd ca 25 cm
Bruksslitage, enstaka vikter saknas
852723
2020-12-15