2 st knivar samt väska

2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska
2 st knivar samt väska

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, 2 st., VÄSKA, 1900-tal, morakniv med träskaft märkt Erik Frost resp. samisk dubbelkniv, med slida av renhorn samt ryggsäck av flätat björknäver, längd knivar ca 24 samt 20 cm

Smärre slitage, den större kniven med avbruten spets, väskan med trasiga axelremmar

852724

2020-12-18